یک تصمیم بزرگ با قدرت و اعتماد به نفس یک قدم تازه بردارید
دانش و تجربه در راه خود، از دانش و تجربه ما استفاده کنید
لذت همیشگی از سبک زندگی سالم خود نهایت لذت را ببرید
Ariou Software Group

ما چه کار می کنیم

زندگیمون سریع و ماشینی شده، وقت نداریم، روزانه ده‌ها کار هستند که باید به آنها رسیدگی کنیم و باز هم فرصت کم میاریم. به همین دلیل بیشتر از غذاهای فرآوری شده، نیمه آماده یا غذای بیرون استفاده می‌کنیم، وقت کمتری برای ورزش کردن اختصاص می‌دهیم یا اصلا ورزش نمی‌کنیم و تحرکی نداریم. خلاصه سبک زندگیمون درست نیست و کمابیش همه ما هم این مسئله رو می‌دونیم. این‌طور می‌شه که آمار اضافه وزن و چاقی به طور روز افزون در سنین مختلف در همه دنیا به خصوص ایران داره بالا می‌ره.

"مرکز تغذیه" با دو تا هدف اولیه تاسیس شده: نخست، پیشگیری از بروز این مشکلات تا حد امکان و دوم، درمان افراد دچار به این مشکلات.

روش‌های زیادی برای کاهش وزن وجود داره که خیلی از ما بارها و بارها راجع به اون‌ها دیدیم و شنیدیم و خوندیم و بسیاری از ما هم چند تایی رو امتحان کردیم. از انواع قرص‌های لاغری و رژیم‌های سخت و طاقت‌فرسا گرفته تا دستگاه‌های گرون قیمت و حتی عمل جراحی!!! ولی تا زمانی که در عادات و رفتارهای خوردن ما مشکل وجود داشته باشه، کاهش وزن با استفاده از این روش‌ها، بی‌فایده است یا اگر هم در ابتدا جواب بده، وزن در مدت زمان کوتاهی، دوباره بالا می‌ره.

در "مرکز تغذیه" شما با دریافت مشاوره تغذیه در زمان کافی و برنامه ریزی برای دریافت غذا، سبک زندگی خودتون رو اصلاح می‌کنید بدون اینکه به سلامتی خود آسیب بزنید و یا متحمل هزینه‌های گزاف بشوید. از همه مهم‌تر اینکه با رعایت یک سری اصول ساده، کاهش وزن و سلامتی "دائمی" رو تجربه خواهید کرد و مجبور نیستید برای باقی عمر رژیم داشته باشید یا نگران بازگشت وزن خود باشید.
مراحل کار بسیار ساده است ... با ما همراه باشید.

مراحل کار

تیم مرکز تغذیه

 • سحر درفشی

  کارشناس ارشد تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  عضو سازمان نظام پزشکی ایران | عضو انجمن تغذیه ایران
  مشاور ارشد و مدیریت مرکز تغذیه

  • من سحر درفشی هستم. پس از پایان تحصیلات متوسطه در کنکور تجربی سال ۱۳۸۳ در رشته تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته و در سال ۱۳۸۷ با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل شدم. سپس تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داده و در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته تغذیه شدم. در سال ۱۳۸۷ دوره آموزشی تخصصی کاربرد گیاهان دارویی در درمان بیماری‌ها را در مرکز خدمات تخصصی تولید داروهای گیاهی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با موفقیت به پایان رساندم. از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰ در بخش تغذیه بیمارستان ولیعصر ناجا مشغول بوده و به مدت ۲ سال رئیس گروه دانشجویان و فارغ التحصیلان انجمن تغذیه ایران (اتا) بودم. (از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۱) در مدت تحصیل بر روی نقش تغذیه در بیماریهای مختلف به ویژه سرطان های کلورکتال و بیماریهای قلبی عروقی کار کرده ام که حاصل آن ۳ مقاله در این زمینه می باشد. از سال ۱۳۸۹ به صورت حرفه ای و مستمر در زمینه مشاوره تغذیه،‌ رژیم درمانی و اصلاح سبک زندگی فعالیت نموده ام که حاصل این کوشش ها صدها پرونده موفق از مراجعه کنندگان بوده است.
   در مدت زمان فعالیت خود در طرح‌های تحقیقاتی مختلف از جمله طرح بررسی امنیت غذایی در پناهندگان افغان پاکدشت که توسط دو مرکز دفتر بهبود، توسعه و تغذیه و WFP در ایران برگزار می‌شد و طرح انجام شده توسط انستیتو تحقیقات تغذیه ایران در رابطه با درک از خطر کارمندان دولت در رابطه با بیماری‌ های قلبی عروقی شرکت کرده‌ام.
   در سال ۱۳۹۲ فصولی از کتاب تغذیه کراس را تحت نظر سرکار خانم دکتر زراتی ترجمه نمودم که توسط انتشارات پوران پژوهش به چاپ رسیده است. همچنین در سال ۱۳۹۴ ترجمه کتابی در زمینه درمان‌های طبیعی بیماری سندروم روده تحریک پذیر را به همراه خانم سحر محسنی به پایان رساندم. این کتاب هم اکنون در دست چاپ می باشد.
   تعهد به کار و صداقت در عمل و گفتار، اصول بنیادی و خط مشی فعالیت های من هستند و تا حصول نتیجه مطلوب در فضایی سرشار از حس اطمینان در کنارتان خواهم بود.

   WFP:World Food Pragram

 • نسیم ناجی تهرانی

  کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش از دانشگاه WSU آمریکا
  مشاور مرکز تغذیه در زمینه ورزش (به صورت آنلاین)

  • در سال ۲۰۰۸ ازدانشکده ی علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی تغذیه فارغ التحصیل شده و پس از مهاجرت به ایالات متحده، در دانشگاه WSU ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیزیولوژی ورزش شدم.
   در دوران تحصیل در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی فعالیت داشته و با عضویت مستمر در ACSM، تحقیقات متعددی در زمینه تعادل فیزیکی ارائه نموده ام.
   بالغ بر ۲ سال افتخار همکاری با متخصصین توانبخشی قلب (Cardiac Rehabilitation) بیمارستان Wesley Medical Center در زمینه رژیم ورزشی داشته ام و در این دوران مدارک Adult CPR و BLS را کسب نمودم.
   در سال ۲۰۱۴ موفق به اخذ مدرک ACLS شده و هم اکنون دربخش توانبخشی قلب بیمارستان INOVA Fairfax Hospital در ایالت ویرجینیا مشغول به فعالیت هستم.
   از آنجا که تأثیر ورزش حرفه ای را در سلامت روح و جسم، در زندگی شخصی خود به وضوح مشاهده نموده ام، معتقد هستم ورزش مداوم بر پایه اصول و به همراه تغذیه مناسب و سلامت روان، کلید طلایی تندرستی و طول عمر می باشد.
   از سال ۱۳۹۴ با مرکز تغذیه در زمینه مشاوره ورزشی به صورت آنلاین همکاری می نمایم.

   WSU: Wichita State University | ACSM: American College of Sport Medicine
   BLS: Basic Life Support | ACLS: Advance Cardiac Life Support

 • بهاره بدری

  کارشناس ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه علامه طباطبائی
  عضو سازمان نظام روانشناسی کشور | عضو انجمن روانشناسی ایران
  مدرس دانشگاه | مشاور مرکز تغذیه در زمینه روانشناسی (به صورت آنلاین)

  • من در سال ۱۳۸۳ در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی شروع به تحصیل کردم و دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در همان دانشگاه ادامه داده و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شدم. به عنوان موضوع پایان نامه دوره کارشناسی بررسی نیمرخ شخصیتی بزهکاران را انتخاب کردم و دوره کارشناسی ارشد را به شناسایی و تبیین مولفه های روانشناسی مثبت پرداختم . اهم فعالیت های پژوهشی من در زمینه هایی مانند رشد نوجوانی، مهارت های موثر در روابط زناشویی و تاثیرات فقدان حضور والدین بر رشد کودکان و در خانواده بوده است .
   کتابی نیز با عنوان "دانش خانواده" تالیف نمودم که توسط موسسه رهیافت فناوری (انتشارات نیبگ) در دست چاپ می باشد.
   در سال ۱۳۹۰ در بیمارستان امام حسین (ع) مشغول به انجام مصاحبه و تشخیص بالینی بودم و پس از آن در قوه قضاییه با سمت روانشناس در زمینه مشاوره و روان درمانی و برگزاری کارگاه ها و کلاسهای آموزشی از سال ۱۳۹۱ به مدت دو سال مشغول به کار شدم. سپس در خانه سلامت برج میلاد به خدمات مشاوره و روان درمانی پرداختم. در حال حاضر مشغول به تدریس در دانشگاه و همچنین ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی در سطح فردی و خانوادگی می باشم.
   تخصص و توانایی من در زمینه هایی چون روان درمانی با رویکرد التقاطی جهت درمان اختلالات بالینی همچون افسردگی، اضطراب، اختلال هراس و وسواس، اختلالات خورد و خوراک، زوج درمانی ، خانواده درمانی و برگزاری کارگاه های آموزشی وگروه درمانی می باشد .
   از سال ۱۳۹۴ با مرکز تغذیه در زمینه مشاوره و خدمات روانشناسی و روان درمانی به صورت آنلاین همکاری می نمایم.

 • شما

  فردی مصمم و با اراده قوی برای تغییر


  • من یکی از افراد این جامعه هستم. ممکن است هر شغلی داشته باشم: کارمند، کاسب، پزشک، کاگر، مهندس، دانشجو، استاد، دانش آموز، مدیر، معلم، خانه دار، پرستار و ... ممکن است در هر سطحی از تحصیلات باشم. ساکن یکی از صدها شهر ایران هستم. سلامتی من برایم مهم است. شاید مهم ترین مسئله زندگیم باشد. من برای رسیدن به سطح سلامتی مطلوب، برای تغییر و بهبود سبک زندگی خود و برای حفظ آن، یک تصمیم بزرگ و مهم گرفته ام. من تا رسیدن به این هدف نا امید و خسته نمی شوم و می دانم هیچ تغییر بزرگی یک شبه به دست نمی آید و اگر هم به دست بیاید پایدار نخواهد بود.

همین حالا تغییر را شروع کن

          هنوز تصمیم نگرفتی؟ از اینجا برای ما پیام بفرست و هر سوالی داری بپرس.

اطلاعات تماس

۸۸۶۶۲۰۳۲
۸۶۰۸۱۵٧۳

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، مجموعه مدیکو پلاس سنتر، طبقه هفتم، واحد ٧۰۱

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید